Individuální výroba

Individuální výroba

Konstrukce

Rámy panelů - Stora Enso - KVH NSi

Pro výrobu rámu panelů používáme výhradně masivní konstrukční dřevo KVH-NSi pro nepohledové konstrukce z jehličnatého dřeva (převážně smrku).

Profily jsou technicky vysušené na maximální vlhkost 15 % ± 3 % aby nedocházelo k deformaci dřeva a napadení dřevokaznými škůdci.

Obvodové a vnitřní příčky vyrábíme v rozměrech:

Opláštění panelu

Dřevěnou konstrukci je možné opláštit různými materiály. Naše společnost však preferuje značky fermacell a Rigips.
Fermacell
Rigips

Sádrovláknité desky - James Hardie Europe GmbH

Fermacell je jak stavební a protipožární deskou tak i deskou do vlhkých místností. Konstrukce fermacell poskytují nejvyšší míru pevnosti až 120kg na hmoždinku, ochrany proti požáru až 240 minut a hlukové a tepelné izolace. Sádrovláknité desky fermacell jsou nejlepší volbou nejen ze stavebně-biologického hlediska, ale velkou měrou přispívají k dobrému klimatu domova.

Sádrokartonové desky - Rigips - RigiStabill

Konstrukční desky RigiStabil se vyznačují vysokou pevností, zvýšenou povrchovou tvrdostí a požární odolností, která je předurčuje k použití v podmínkách, kde mohou být vystaveny náročnému mechanickému namáhání.  Jsou přímo určeny do nosných i nenosných konstrukcí, včetně prostor se zvýšenou vlhkostí. V zavěšování těžších předmětů se zcela vyrovnají sádrovlaknitým deskám, neboť spolehlivě unesou konzolově až 80 kg při použití vhodných kotevních prostředků (např. kuchyňskou závěsnou linku, skříňky apod.)

Sádrokartonové desky

Standardní sádrokartonová deska je určena do konstrukcí bez zvláštních nároků na požární odolnost či vzduchovou neprůzvučnost. Nosnost na hmoždinku až 20kg.

Izolace

Minerální izolace - KNAUF mineral plus EXT 035

Výkonná izolace z minerální vlny, vysoce pružná, zvýšená hydrofobizace, vyrobena z ECOSE Technology, získala zlatý certifikát Eurofins za kvalitu vzduchu v interiéru.

Folie

Parotěsná zábrana - Dörken DELTA DAWI GP

Robustní vzduchotěsná a parotěsná zábrana ze speciálního polyetylénu spolehlivě brání vzniku kondenzace a prostupu vodní páry. 

Parotěsná zábrana DELTA-DAWI GP se v přesazích slepuje kombinací AIRSTOP flex lepící páskou a AIRSTOP Sprint těsnící a lepící hmotou. Na přiléhající stavební konstrukce, jako jsou štítové stěny, pozednici, komínové těleso, ukončení otvorových výplních apod. se fólie na hladkých podkladech vzduchotěsně zakončuje pomocí tmelu JUTAFOL Mastic.

Máte zájem o naše panely a spolupráci?

Výroba a dodání

Precizní proces výroby

Specializujeme se na celý proces výstavby domu, nejen na výrobu panelů – poradíme a navrhneme řešení, vyrobíme panely, dovezeme je na místo a provedeme vlastní montáž. Vy tak budete mít prostor věnovat se dalším činnostem a přinést tak klientovi další užitek.

infografika_green-05

Postaveno z našich panelů

Naše reference

0
let na trhu
0

vyrobených panelů

0

postavených domů

Prohlédněte si stavby domů, které byly vystavěny z našich sendvičových panelů: