Unikátní difůzně uzavřený panel určený pro obvodové stěny té nejvyšší kvality. Je složen ze 7 vrstev.

Skladba BOEKO KLASIK:

to je certifikovaný stavební systém dřevostaveb 21. století

Rámy panelů - Stora Enso - KVH NSi

Pro výrobu rámu panelů používáme výhradně masivní konstrukční dřevo KVH-NSi pro nepohledové konstrukce z jehličnatého dřeva (převážně smrku).

Profily jsou technicky vysušené na maximální vlhkost 15 % ± 3 % aby nedocházelo k deformaci dřeva a napadení dřevokaznými škůdci.

Sádrovláknité desky - James Hardie Europe GmbH

Sádrovláknité desky Fermacell se skládají ze sádry a papírových vláken. Na výrobních linkách se po přidání vody, bez dalších pojidel stlačuje homogenní směs pod vysokým tlakem na pevné desky, které se suší a řežou na příslušné formáty. Jedná se o inovační a ekologicky nezávadný výrobní postup s nejpřísnější kontrolou kvality.

Fermacell je jak stavební a protipožární deskou tak i deskou do vlhkých místností. Konstrukce fermacell poskytují nejvyšší míru pevnosti, ochrany proti požáru a hlukové a tepelné izolace. Sádrovláknité desky fermacell jsou nejlepší volbou nejen ze stavebně-biologického hlediska, ale velkou měrou přispívají k dobrému klimatu domova.

Minerální izolace - KNAUF mineral plus HB 034

Minerální izolace v deskách je speciálně určena pro dřevostavby. Šířka desek je přizpůsobena pro běžně používané rozteče nosných sloupků v rámových konstrukcích stěn. Izolace je vyrobena pojivem na přírodní bázi pomocí ECOSE Technology.

Parotěsná zábrana - Dörken DELTA DAWI GP

Robustní vzduchotěsná a parotěsná zábrana ze speciálního polyetylénu spolehlivě brání vzniku kondenzace a prostupu vodní páry. 

Parotěsná zábrana DELTA-DAWI GP se v přesazích slepuje kombinací AIRSTOP flex lepící páskou a AIRSTOP Sprint těsnící a lepící hmotou. Na přiléhající stavební konstrukce, jako jsou štítové stěny, pozednici, komínové těleso, ukončení otvorových výplních apod. se fólie na hladkých podkladech vzduchotěsně zakončuje pomocí tmelu JUTAFOL Mastic.

Máte zájem o naše panely a spolupráci?

Výroba a dodání

Precizní proces výroby

Specializujeme se na celý proces výstavby domu, nejen na výrobu panelů – poradíme a navrhneme řešení, vyrobíme panely, dovezeme je na místo a provedeme vlastní montáž. Vy tak budete mít prostor věnovat se dalším činnostem a přinést tak klientovi další užitek.

infografika_green-05

Postaveno z našich panelů

Naše reference

0
let na trhu
0

vyrobených panelů

0

postavených domů

Prohlédněte si stavby domů, které byly vystavěny z našich sendvičových panelů: